Přišli jste o fotky? Víme jak je získat zpět!
HOTLINE: 777 712 650

Vyzvedneme

Možnost vyzvednout po celé ČR

Posoudíme zdarma

Provedeme zdarma vstupní diagnostiku

Zachráníme

Pokud data nezachráníme, nic neplatíte

 

Záchrana dat - další média

Poruchy a ztráty dat se kromě paměťových karet nevyhýbají ani dalším paměťovým nebo diskovým médiím. Umíme Vám pomoct také v těchto dalších případech. Kontaktujte nás a pro poškozené médium si zdarma přijedeme kamkoliv v ČR.

Záchrana dat z pevného disku, HDD

Nejčastější jsou poruchy a ztráty dat z pevných disků počítačů a notebooků. Potřebujete z nich zachránit svá cenná data? Informujte se blíže:
Záchrana / obnova dat z pevného disku (HDD)

Záchrana dat z diskového pole RAID

Řešíme také závažné poruchy diskových polí RAID. Vypadl Vám z pole disk, hrozí kolaps firemního systému nebo výroby? Přečtěte si více na:
Záchrana / obnova dat z RAID pole

Záchrana dat z flash disku

Dnes už nezlobí jen pevné disky. Velmi časté jsou poruchy nových paměťových médií jako USB disky, klíčenky, flash karty, flash disky atd. Naučte se s nimi lépe zacházet a poznejte jejich nedostatky na:
Záchrana / obnova dat z flash disků a karet

Záchrana dat z SSD disku

Mezi lidmi koluje mylná představa, že s novými nemechanickými SSD disky jsou data v bezpečí. Omyl, tyto technologie mají oproti pevným diskům zcela jiné problémy a data jsou možná v ještě větším nebezpečí. Máte s nimi problém? Informujte se blíže na:
Záchrana / obnova dat z SSD disku

Záchrana dat z paměťových karet SD

Na paměťových kartách SD, CF, xD atd. většinou uchováváme cenná data, soubory nebo fotky a videa z dovolených a jiných důležitých událostí. Většinou selžou neočekávaně. Chcete z nich tato cenná data získat zpět? Naši odborníci to zvládnou. Přečtete si více na:
Záchrana / obnova dat z paměťových karet (SD, CF, MMC)

Záchrana dat z notebooku

Notebooky jsou čím dál tím rozšířenější. Lidé s nimi ale neumí zacházet a poruchy jejich disků jsou velmi časté. Stalo se něco podobného i Vám a máte na disku cenná data? Umíme je zachránit. Přečtěte si o tom více na:
Záchrana / obnova dat z notebooku

Záchrana a obnova smazaných dat

Přišli jste o velmi cenná data a hledáte způsob, jak je získat zpět? Zformátovali jste si disk? Poškodilo se CD nebo DVD? Spadl vám flash disk do vody? Data umíme zachránit. Informujte se více na:
Záchrana / obnova smazaných dat

Záchrana a obnova smazaných fotek

Přišli jste o důležité fotky ve svém počítači, vypálené na DVD nebo třeba na flash disku či paměťové kartě z fotoaparátu? Nic není ztraceno, pokud k nám dané médium doručíte, pokusíme se z něj ztracená data získat zpět. Více na:
Záchrana / obnova smazaných fotek

 
Copyright © 2011 DATAHELP, všechna práva vyhrazena